Varování! 

Při vší úctě k zákazníkům z řad obsedantně kompulsivních pedantů, tyto prosím, aby nákupy hifitechniky a jiného spotřebního zboží realizovali na Alza.cz. Děkuji za laskavé pochopení :-)

Realizováno:

(zdroj: archiv Hifi Klub Brno)

fotky z bojiště?

mmm...hezké, hravé :) ještě jednou děkuji za nákup a za Vaši fotečku z nového působiště, to mám radost, rád zveřejním! Aneb pošlete nám do této sekce také nějaké to "selfíčko"? 

Podmínky prodeje 

====================PRAKTICKÉ INFORMACE PRO KUPUJÍCÍ=======================

HI-FI PORADENSTVÍ opakovaně prosím o pochopení, individuální konzultace a servisní podporu poskytuji pouze mým (potencionálním) klientům. Neposkytuji komerční servisní služby ani "soudní" znalectví či podporu v případných transakčních sporech s jinými prodejci.

ODESÍLÁNÍ striktně se snažím odesílat zakoupené zboží co nejdřív, dle okolností; často nejpozději v den připsání platby. Ve vlastním zájmu posílám zboží velmi pečlivě zabalené. Zasílám i do SK a jiných sousedních států

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ rozhodně preferuji, šetří čas a peníze, navíc předchází případným nedorozuměním; po dohodě i o víkendech 7-21hod, na dotaz.

POŠTOVNÉ A BALNÉ  Obvykle se pohybuje od 200-350kč v závislosti na charakteru/objemu či hmotnosti předmětu (kromě ceny DPD kurýra zohledňuje tato částka úsilí vynaložené na sháňku balícího materiálu a čímdál drahocenější čas nutný na balení a zasílání). Ano, je-li to jen trochu možné, preferuji osobní předávky.

KOMUNIKACE kdykoliv a rád, a to nejlépe telefonicky (604798432, po-ne 7-21hod), maily odbavuji až v druhém pořadí a na SMS už většinou ani nemám čas ani sílu reagovat (omlouvám se), tedy to prosím jen ve stavu nouze (ztráta hlasu, utajení nákupu před manželkou apod :)).

DOŽIVOTNÍ SERVISNÍ PODPORA mnou dodaným přístrojům věřím, vím co dělám. Takového závazku se nebojím. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit, rád Vám kdykoliv pomohu. 

SORTIMENT nelekejte se stále se opakujícíh značek a modelů v nabídce... to nejsou neprodatelné kusy, jsou to naopak bestellery, ke kterým se rád a často vracím (mám svůj vkus a zkušenosti (jak dobré tak špatné) a chci nabízet jen to, co se osvědčilo, kvalitní a spolehlivé zboží. 

...můžete i Vy nabídnout Vaše služby?

technická/servisní spolupráce, stolařské služby (dýhování/lakování), distribuce/prodej, www/marketing, fyzioterapie...

Poptávka

kvalitní a zajímavé značkové hifi od prvních majitelů nebo v prvotřídním stavu, přístroje pocházející z čr, německa a polska pouze s prokazatelným původem (orig. dokumentace/balení..)