nabídka zboží je průběžně aktualizována a prezentována na inzertním portále sBazar.cz, níže tlačítko s odkazem (otevře nové okno)

Varování! 

Při vší úctě k zákazníkům z řad obsedantně kompulsivních pedantů tyto prosím, aby nákupy hifitechniky a jiného spotřebního zboží realizovali na Alza.cz. Děkuji za laskavé pochopení :-)

Realizováno:

(zdroj: archiv Hifi Klub Brno)

fotky z bojiště?

mmm...hezké, hravé :) ještě jednou děkuji za nákup a za Vaši fotečku z nového působiště, to mám radost, rád zveřejním! Aneb pošlete nám do této sekce také nějaké to "selfíčko"? 

Podmínky prodeje na Aukro.cz

====================PRAKTICKÉ INFORMACE PRO KUPUJÍCÍ=======================

HI-FI PORADENSTVÍ opakovaně prosím o pochopení, individuální konzultace a servisní podporu poskytuji pouze svým (potencionálním) klientům. Neposkytuji komerční servisní služby ani "soudní" znalectví či podporu v případných transakčních sporech s jinými prodejci.

NEMÁM ÚČET NA AUKRU.  Nevadí. Máte konkrétní zájem? Volejte, pište.

VYVOLÁVACÍ CENA je možné, že se vyvolávací cena může během vystavení aukce měnit (snižovat, ale i zvyšovat).

PŘEDČASNÉ UKONČENÍ AUKCE (pozor, jev častý) může se stát, že aukce bude předčasně ukončena ev. zrušena ve prospěch prvního volajícího zájemce; toto ale jen v případech, kdy v aukci nebude zatím učiněn žádný příhoz, a nebo na výslovnou žádost momentálně nejvýše přihazujícího uživatele (po dohodě a spíš ve výjimečných případech). Máte-li tedy o vystavený předmět vážný zájem, toto rozvažte a raději zvažte kontakt (nejl. telefonický)

RUŠENÍ PŘÍHOZŮ žádný problém, jednejte ale prosím s rozvahou a hlavně v předstihu.

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET preferuji platbu předem na účet. Platba (ale i vyzvednutí/předání) nejpozdějí do 5-ti dní po ukončení aukce, nedomluvíme-li se předem jinak

ODESÍLÁNÍ striktně se snažím odesílat vydražené předměty co nejdřív, dle okolností; často nejpozději v den připsání platby. Ve vlastním zájmu posílám zboží velmi pečlivě zabalené. Zasílám i do SK a jiných sousedních států

ZASLÁNÍ DOBÍRKOU jen po telefonické domluvě (=kupující mi předem zavolá).

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ rozhodně preferuji, šetří čas a peníze, navíc předchází případným nedorozuměním; vyzvednutí možné v pracovních dnech ráno (ca 7-9hod), po domluvě v poledne (ca 11-14) nebo po práci (ca 17-22hod), o víkendech také 7-22hod, ale to na dotaz.

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ S FUNKČNÍM PŘEDVEDENÍM stejné jak výše, jen prosím o pochopení - pouze u dražších položek (ca 1.500,-kč a výš)

POŠTOVNÉ A BALNÉ prosím, vnímejte a respektujte výši uvedeného poštovného jako součást vyvolávací ceny. Obvykle se pohybuje od 150-250kč v závislosti na charakteru/objemu či hmotnosti předmětu (kromě ceny DPD kurýra zohledňuje tato částka úsilí vynaložené na sháňku balícího materiálu a čímdál drahocenější čas nutný na balení a zasílání). Ano, je-li to jen trochu možné, preferuji osobní předávky.

KOMUNIKACE kdykoliv a rád, a to nejlépe telefonicky (604798432, po-ne 7-21hod), maily odbavuji až v druhém pořadí a na SMS už většinou ani nemám čas ani sílu reagovat (omlouvám se), tedy to prosím jen ve stavu nouze (ztráta hlasu, utajení nákupu před manželkou apod :)).

KOMENTÁŘE měly by zohledňovat rychlost a kvalitu jednání, kvalitu (za)balení, kvalitu výrobku resp. kvalitu popsání stavu nabízeného předmětu. Jako prodávající hodnotím až po obdržení komentáře od kupujícího.

REKLAMACE A ZÁRUKY všechny nabízené předměty jsou před vystavením řádně a patřičně otestované; nicméně tak jako většina ostatních uživatelů Aukra, Hifiklubbrno.cz není a nebudeTesco ani Hypernova, takže není-li řečeno jinak, prodej nabízených předmětů jest bez dalších záruk či garancí, stejně tak zasílání jest výhradně na riziko kupujícího (ztráta, poškození během přepravy atp). Zásilky zasílané DPD jsou však standardně pojištěny. Jedinou formou záruky při nákupu vytouženého zboží nechť Vám je Váš selský rozum a komentáře udělené Hifiklubbrnu v předchozích aukro-transakcích.

DOŽIVOTNÍ SERVISNÍ PODPORA mnou dodaným přístrojům věřím, vím co dělám. Takového závazku se nebojím. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit, rád Vám kdykoliv pomohu. 

SORTIMENT nelekejte se stále se opakujícíh značek a modelů v nabídce... to nejsou neprodatelné kusy, jsou to naopak bestellery, ke kterým se rád a často vracím (mám svůj vkus a zkušenosti (jak dobré tak špatné) a chci nabízet jen to, co se osvědčilo, kvalitní a spolehlivé zboží. 

...můžete i Vy nabídnout Vaše služby?

technická/servisní spolupráce, stolařské služby (dýhování/lakování), distribuce/prodej, www/marketing, fyzioterapie...

Poptávka

kvalitní a zajímavé značkové hifi od prvních majitelů nebo v prvotřídním stavu, přístroje pocházející z čr, německa a polska pouze s prokazatelným původem (orig. dokumentace/balení..)